طبق مشاهدات و اعلام متقاضیان برای انجام تست غربالگری کووید۱۹ در بیمارستان مسیح دانشوری از امروز با تعرفه آزاد محاسبه میشود.

به گزارش افق خبر، طبق مشاهدات و اعلام متقاضیان برای انجام تست غربالگری کووید۱۹ در بیمارستان مسیح دانشوری از امروز با تعرفه آزاد محاسبه میشود.

بر این اساس عملا وجود بیمه برای انجام این تست به گفته مدیران بیمارستان مسیح دانشوری هیچ ارزشی نداشته و مراحل اخذ آزمایشات با تعرفه آزاد محاسبه میشود.

گفتنی است هزینه تست pcr در این بیمارستان بعلاوه هزینه ویزیت پزشک رقمی حدود ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

به گفته یکی از کارمندان این مرکز دعوای بین وزارت بهداشت، سازمان تامین اجتماعی و بیمارستان مسیح دانشوری در خصوص عدم پرداخت حق بیمه ها است که از این رو مدیریت بیمارستان مسیح دستور بر حذف خدمات دفترچه ای و اخذ هزینه ها با تعرفه آزاد داده است.

حال این جنگ بر سر پول بین ارگانها تنها جان مردم را نشانه رفته و با آن بازی میکند که شاید هزینه آزاد را نداشته و با این تعرفه از دادن تست و آگاهی از وضعیت سلامتی خود بی اطلاع مانده و در صورت مبتلا بودن بخش اعظمی از مردم را هم درگیر خواهد کرد.

از دولت که عملا خود را از هر حیث قرنطینه کاخ کرده انتظاری نمیرود اما شخص وزیر بهداشت باید به سرعت این موضوع را پیگیری و به اطلاع عموم برساند.

انتهای پیام/*