تمامی شهروندان قلعه نو یک وعده غذا میهان سفره امیرالمومنین هستند.

به گزارش افق خبر، به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قلعه نو ؛ امید محمودی شهردار قلعه نو گفت: به مناسبت دهه ولایت و عید غدیر برای اولین بار پخت و توزیع ۱۰ هزار پرس غذا در شهر قلعه نو انجام خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت ستاد غدیر شهر قلعه نو اظهار داشت: برای اولین بار پخت و توزیع ۱۰ هزار پرس غذا در روز عید غدیر تحت عنوان اطعام غدیر در کل شهر بصورت خانه به خانه توزیع خواهد شد ، علاوه بر ۱۰ هزار پرس غذای گرم تعداد ۱۰هزار عدد ساندویچ بصورت کاملا بهداشتی بین شهروندان توزیع گردید.

شهردار قلعه نو افزود: اقدامات متعددی توسط ستاد غدیر که متشکل از شهرداری و شورای اسلامی ، بسیج ، خیریه مسجد اعظم قلعه نو و فعالین اجتماعی و فرهنگی شهرقلعه نو هست انجام شده است .

محمودی ادامه داد: از جمله اقدامات دیگر توزیع ۱۶۰ سبد کالا که شامل ارزاق مصرفی روغن ، چای ، ماکارانی، برنج ، گوشت و مرغ می باشد تهیه و بین نیازمندان شهر قلعه نو توزیع گردید .

شهردار قلعه نو گفت : برنامه های فرهنگی نیز تدارک دیده شده است که از جمله آن میتوان به کاروان شادی اشاره کرد که باتوجه به اینکه ویریوس کرونا مانع از تشکیل هیئات شده است کاروان شادی باحضور در محل های مختلف سطح شهر قلعه نو هیئات را به درب خانه شهروندان بردند و با مدیحه سرایی و احرای برنامه های شاد روحیه معنوی شهروندان قلعه نو رابیش از پیش تقویت کردند.

انتهای پیام/*