جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران از کشف دو انبار با 65 میلیون عدد دستکش احتکار شده در شهرستان ری خبر داد.

به گزارش افق خبر، علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اعلام این خبر گفت: عصر امروز با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، دو انبار کالا در شهرستان ری با مقادیر زیادی کالا و ملزومات بهداشتی کشف شد.

وی بیان کرد: یک انبار بسیار بزرگ با بیش از ۵۷ میلیون عدد دستکش و سایر کالاهای مورد نیاز مردم کشورمان در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین یک انبار دیگر با ۸ میلیون عدد دستکش و تعداد بسیار زیادی مواد ضدعفونی کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: روز گذشته نیز یک انبار با بیش از ۲۸ میلیون جفت دستکش پزشکی و اقلام تخصصی پزشکی و یک انبار با بیش از هشت میلیون جفت دستکش پزشکی شناسایی و کشف کردیم که در کل کشفیات دیروز ۳۶ میلیون اقلام پزشکی و بهداشتی بود.

حیدرنیا با بیان اینکه تمام کالاهای کشف شده برای قرار گرفتن در چرخه توزیع، تحویل مراجع ذی صلاح شده است، خاطرنشان کرد: همه موارد شناسایی، نظارت و کشفیات با حضور مقام قضایی، نماینده سازمان غذا و دارو، نماینده تعزیرات و نماینده سپاه پاسداران صورت جلسه شده است.

انتهای پیام/*