معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه6- شهرری از تعویض و نوسازی 6هزار کنتور ازکار افتاده در سطح منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش افق خبر، محسن رنجبری با اعلام این خبر گفت: آب و فاضلاب منطثه شش تهران ۲۴۵ هزار اشتراک آب در ۴ ناحیه از شهر تهران و ۵ شهر درجنوب استان تهران را زیر پوشش خدمات رسانی دارد که این اشتراک ها در دوره های ۳۰ تا ۳۵ روزه قرائت می شوند و صورت حساب مصرف در بازه زمانی سه تا پنج روز چاپ و برای مشترکان ارسال می شود.

وی با اشاره به اینکه در هر دوره قرائت، ۲۰۰ تا ۳۰۰ کنتور از کارافتاده شناسایی و در روند تعویض و نوسازی قرار می گیرند افزود: از مجموع ۲۴۵ هزار اشتراک آب منطقه، کمتر از ۲درصد در شمار کنتورهای از کار افتاده قرار دارند که علی رغم کمبود منابع مالی در شرکت و مشکلات موجود در تامین و تخصیص اعتبارهای لازم، در طول سال به صورت رایگان تعویض می شوند.

رنجبری پیشگیری از هدر رفت و ارتقای کمی و کیفی آب آشامیدنی، ارایه خدمات شایسته تر و جلب رضایتمندی مشترکان را از نتایج تعویض دوره ای کنتورهای از کار افتاده بیان کرد و اظهار داشت: با وجود افزایش چند برابری قیمت کنتورهای آب در یک سال گذشته، تا نیمه آبان ماه جاری، بیش از ۶۰۰۰ کنتور از کارافتاده در سطح منطقه تعویض شده است در حالیکه از مشترکان هیچ گونه هزینه ای بابت این خدمت دریافت نمی شود.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه۶- شهرری در پایان تعداد اشتراک های فاضلاب نصب شده در سطح منطقه را ۱۷۰ هزار اشتراک اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد که تا آینده ای نزدیک تمامی مشترکان آب در منطقه از خدمات فاضلاب نیز بهره مند شوند.

انتهای پیام/*