مردم ولایتمدار شهرری با حضور حماسی خود در راهپیمایی علیه آشوبگران، اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.

به گزارش افق خبر، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرری در حمایت از امنیت و اقتدار کشور ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه از مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) تا میدان شهرری راهپیمایی کردند.

مردم بابصیرت شهرری ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر و اقدامات آشوبگران، انزجار خود را از دشمنان انقلاب و فتنه‌گران اعلام و ثابت کردند نظام و رهبری خط قرمزشان است.

راهپیمایان در طول مسیر با سردادن شعارهای «مرگ بر آشوبگر»، «مرگ بر آمریکا»، «راه نفوذ دشمن مسدود باید گردد»، «راه نجات امت، حمایت از ولایت»، «رئیسی حمایتت می‌کنیم» و «فتنه‌گر منافق نابود باید گردد»؛ برخورد شدید قضایی با عوامل ایجاد ناامنی و آشوب را خواستار شدند.

مردم مومن و غیور شهرری که در همه عرصه‌ها بصیرت خود را اثبات کرده‌اند و شهدای پیشگامان انقلاب اسلامی، سند افتخار و اثبات ولایتمداری مردم ری است، در اعتراضات اخیر به گرانی بنزین، با درایت و بصیرت رفتار کردند و با آنکه از وضعیت اقتصادی و گرانی‌ها ناراضی هستند، اما اجازه سوء استفاده به مزدوران و منافقان را ندادند و امروز با حضور خود در دفاع از امنیت، برگ زرین دیگری از روزهای پرافتخار این دیار را به کتاب تاریخ انقلاب اسلامی اضافه کردند و اعلام داشتند تا آخرین نفس پای انقلاب، رهبری و خون شهدا ایستاده‌ و این را به عمل ثابت کرده‌اند.

انتهای پیام/