مدیر باشگاه ورزشی گل آفرین گفت: تمام مربي های ما مدرك مربيگري رسمي از فدراسيون دارند و اين دليل آكادمي بودن باشگاه ماست.

نسیم شریفی مدیر باشگاه ورزشی گل آفرین در گفتگو با خبرنگار افق خبر اظهار داشت: به دلیل اینکه برادر و پدرم رزمی کار و ورزشکار بودن به ورزش رزمی کاراته علاقه مند شدم. چندین دوره قهرمان کاراته کشور شدم و داوری و مربیگری کاراته رو گرفتم و به دلیل علاقه زیادم به ورزش برای ادامه تحصیل رشته تربیت بدنی خواندم و کارشناس مدیریت ورزشی و کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی گرایش تغذیه گرفتم.

وی افزود: باشگاه ورزشی گل آفرین را در بهمن ٩۵ تاسیس کردم و با استقبال خوبی روبه رو شد چون مردم کشور دنبال کیفیت و کار قوی هستند و ٨٠ درصد شاگردان ما از معرفی فرد به فرد جذب باشگاه میشوند و استقبالشان باعث شد ما در صدد تاسیس باشگاهی بزرگ تر از قبل باشیم و به جرأت میتوانم بگویم تنها باشگاه آکادمیک در شهر ری هستیم.

شریفی گفت: مربی باشگاه های آموزش پرورش و باشگاه های خصوصی و دولتی زیادی بودم و علاوه بر کاراته، مربیگری در رشته های آمادگی جسمانی، بدنسازی ،اسپینینگ ،trx را دارم و همچنین پیلاتس که تخصص اصلیم است و به پیشنهاد خانم فراهانی مسئول کمیته پیلاتس شهر ری شدم.

وی گفت: خانم ها با برنامه ریزی میتوانند اینگونه فعالیت ها را داشته باشند چنانکه زنان موفق در جامعه به وفور دیده می شود.

فراهانی ادامه داد: تاسیس باشگاه بهمن سال ٩۵ بوده و با اینکه بخش خصوصی سرمایه گزاری کرده ما برای ادای دین به خانواده شهدا و جانبازان تخفیف از ۵٠ تا ١٠٠ درصد داریم، همینطور برای تشویق دانش آموزان ممتاز تخفیف ۵٠ درصدی با ارائه کارنامه داشتیم.

وی تصریح کرد: تمام مربی های ما مدرک مربیگری رسمی از فدراسیون دارند و اکثرا از رشته تربیت بدنی فارغ التحصیل شدند و این دلیل آکادمی بودن باشگاه ماست.

انتهای پیام/