رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در مراسم  تجلیل از خبرنگاران ری گفت: ۹۰ درصد اعتبارات اداره ورزش از طریق واگذاری سالن ها به بخش خصوصی تامین می شود که صرف نگهداری اماکن و برگزاری مسابقات ورزشی می شود.

به گزارش افق خبر، مهدی صداقت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در مراسم  تجلیل از خبرنگاران ری اظهار داشت: ۹۰ درصد اعتبارات اداره ورزش از طریق واگذاری سالن ها به بخش خصوصی تامین می شود که صرف نگهداری اماکن و برگزاری مسابقات ورزشی می شود.

وی با اشاره به راه اندازی ۲ پایگاه ورزشی بوکس و جودو در جهت افزایش سرانه ورزشی و کشف استعدادهای رزمی منطقه عنوان کرد: پایگاه قهرمانی بوکس با اعتباری بالغ بر۵۰۰ میلیون ریال و پایگاه جودو با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که این ۲ طرح ورزشی طی یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

صداقت گفت: پایگاه قهرمانی ژیمناستیک نیز بر اساس امضای تفاهم نامه اداره ورزش ری با دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ع) نیز تا پایان مهرماه امسال در این دانشگاه راه اندازی می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در ادامه عنوان کرد: سالن چندمنظوره باقر شهر، سالن های چند منظوره فشافویه، قلعه نو و زمین چمن قیامدشت از جمله این طرح ها هستند که در صورت تامین اعتبار این طرح ها تا پایان  سال به بهره برداری می رسند.

صداقت اظهار کرد: المپیک روستاها در ده رشته ورزشی برای آقایان و دوازده رشته ورزشی برای بانوان از روز شنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد که هدف ما از برگزاری المپیک روستاها، یکپارچگی و انسجام ورزش در روستاهای شهرستان ری است.

وی با تاکید بر توانمندسازی هیات های ورزشی گفت: در شهرستان ری، بیش از ۵۰ هیات ورزشی روی کاغذ داریم ولی حدود ۳۰ و اندی هیات ورزشی در ری فعال هستند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با بیان اینکه حضور اهالی رسانه می تواند به توسعه ورزش کمک کند افزود: درخواست بنده این است که در کنار ورزش قهرمانی و حرفه ای، از ورزش همگانی هم خبر بزنید و بیشتر بگویید. امیدوارم با همت خبرنگاران به عنوان یکی از سردمداران فرهنگ سازی در جامعه، باعث توسعه ورزش در شهرستان ری بشوید.

صداقت تاکید کرد: به نظر بنده، امروز یک مدیر باید سواد رسانه ای داشته باشد و در مقابل نقد منصفانه حتما پاسخگویی مسئولانه را داشته باشیم.

انتهای پیام/*