در آستانه روز خبرنگار، خبرنگاران شهرستان ری از پروژه های عمرانی شهر قیامدشت بازدید کردند.

به گزارش افق خبر؛ در آستانه روز خبرنگار، آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی آسفالت اتصال مجتمع قائم و شهرک امامت به بلوار آزادی شهر قیامدشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین امیری امام جمعه، سیدناصر موسوی معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین ترکاشوند شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت، بهرام قنبری رییس شورای اسلامی بخش خاوران و اصحاب رسانه شهرستان ری برگزار شد.

شهردار قیامدشت در  این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی این طرح عمرانی،اظهار امیدواری کرد این طرح تا پایان فصل پاییز به بهره برداری برسد.
ترکاشوند با اشاره به معضلاتی که مردم این دو شهرک در راستای تردد به بلوار آزادی داشتند افزود: اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان با مجوز شورای شهر قیامدشت برای پروژه زیرسازی و آسفالت مسیر دسترسی شهروندان از شهرک قائم و امامت تخصیص یافته است که این پروژه قبل از فرا رسیدن فصل سرما و بارندگی به اتمام خواهد رسید و در اختیار ساکنان این محله قرار خواهد گرفت.
در بخش دیگری از مراسم بازدید، خبرنگاران با حضور در یادمان شهدای گمنام قیامدشت با نثار گل و فاتحه به شهدای معزز ادای احترام و با آرمانهای والای شهدای گلگون کفن میهن اسلامی تجدید میثاق کردند.
شهردار قیامدشت درخصوص یادمان شهدای گمنام تصریح کرد: این بنا که سال ها توسط شهرداری تهران رهاشده بود پس از استقرار شهرداری قیامدشت در مدت زمان هشت ماه کار مداوم و شبانه‌روزی توسط استادکاران خبره معماری سنتی با اعتباری در حدود ۳۵۰ میلیون تومان احداث شد.
وی در ادامه به دیگر پروژه های عمرانی قیامدشت اشاره کرد و گفت: قیامدشت پیش از این در محدوده شهرداری تهران بود و در مدت حدود ۲سال که دارای شهرداری مستقل شده است، بیش از یکصد پروژه به بهره برداری رسیده است که ۲۶ عنوان پروژه ویژه در سال جاری افتتاح و کلنگ زنی می شود.
ترکاشوند عنوان کرد: دیوارکشی بوستان زیتون، تخریب و احداث دیوار ورزشگاه ۵ هزار نفری، بازگشایی خیابان حضرت ولی‌عصر عجل‌الله، احداث ساختمان فرهنگی باغ راه، خریداری و نصب المان‌های روشنایی بوستان‌های شهر، بازسازی بوستان‌های سطح شهر، احداث ساختمان خدمات شهری شهرداری قیامدشت، نصب چراغ و تامین سیستم روشنایی خیابان‌حصار امیر از جمله پروژه‌های عمرانی شهرداری قیامدشت است.
پس از بازدید پروژه ها؛ اصحاب رسانه در نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت شرکت کردند و در انتهای این نشست به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه تجلیل شد.
انتهای پیام/